ZÁŘÍ

12. 9.

18:00

J. V. SLÁDEK
Mgr. Ladislav Cvíček
Nový cyklus Ladislava Cvíčka s názvem Spisovatelé pro radost začne přednáškou o životě a díle J. V. Sládka. Společenský sál. Vstupné dobrovolné. Doporučujeme rezervaci.

22. 9.

19:00

KLAVÍRNÍ VEČER

Davida Žárského

Posezení v kavárně Vám při sobotním večeru zpříjemní svou hrou na klavír mladý student Janáčkovy konzervatoře David Žárský. Kavárna Vila. Vstupné dobrovolné. Doporučujeme rezervaci. 

25. 9.

18:00

CHRÁNĚNÉ DRUHY ROSTLIN A ORCHIDEJÍ NOVOJIČÍNSKA

Mgr. Pavel Netušil

Přednáška Pavla Netušila (středoškolského učitele Masarykova gymnázia) o chráněných druzích rostlin a orchidejí Novojičínska pro všechny, kteří mají rádi rostliny a přírodu vůbec. Společenský sál. Vstupné dobrovolné. Doporučujeme rezervaci.

26. 9.

20:00

PARAMOUNT STYLES (USA)

(Pořádá Živá Mandala & Vila Machů)

Koncert rockové kapely z New Yorku!

Kytarista a zpěvák s charismatickým vokálem Scott McCloud a bubeník Alexis Fleisig zahrají u nás ve vile. Jejich poslední album Distant Karma se natáčelo v Praze a kapela ho představila na začátku listopadu v zaplněném Lucerna Music Baru. 

ŘÍJEN

4. 10.

Od 17:00 h.

DEN BERNARDA

Oslavte s námi ve vile již tradiční svátek piva Bernard! Užijte si i letos Den Bernarda u nás ve vile. Přijďte tento "svátek" oslavit první říjnový čtvrtek 4. 10. 2018 od 17 hodin a vychutnejte si malé i velké pivo Bernard za 15 Kč. Doporučujeme Vám rezervovat si místo zavčasu.

Informace o akcích najdete také v Potravinách u Laciny.